Available courses

Microsoft Ofis Uygulamaları Eğitimi

Microsoft Ofis Uygulamaları Eğitimi

Microsoft Office Eğitimi

Microsoft Office eğitimi; iş hayatında her bireyin bilmesi gereken ofis yazılımlarıdır. Microsoft Office eğitimiyle birlikte çalışma hayatında verilerin işlenmesi, depolanması, raporlanması, kategorilere ayrılması, görsel sunum olarak hazırlanması, mail kullanımı randevu takibi gibi gerekli işlemleri kolaylıkla yapabiliriz.

Microsoft Ofis programlarını etkin bir şekilde kullanabilmek, sizi yaptığınız işlerde ön plana çıkarır. Bu eğitim ile öğrendiğiniz özellikler sayesinde saatlerce uğraştığınız uygulamaları çok kolay bir şekilde yapabildiğinizi göreceksiniz.

 

Microsoft Office Eğitiminde Neler Anlatılır?

  • Microsoft Word
  • Microsoft Excel
  • Microsoft PowerPoint
  • Microsoft Outlook
  • Microsoft Onenote
  • Microsoft OneDrive
  • Microsoft Planer
  • Microsoft Stream
  • Microsoft Teams
  • Microsoft Forms


Bilişim Farkındalığı Eğitimi

Bilişim Farkındalığı Eğitimi

Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nın bilgi güvenliği yönetimi ile ilgili verdiği hizmetler arasında bilgi güvenliği farkındalığı eğitim programı da bulunmaktadır. Bu program, tüm kurum çalışanlarının katılımının hedeflendiği farkındalık yaratma seminerlerinin yanı sıra uzaktan eğitim imkanı da sağlamaktadır. Aynı zamanda, görsel tasarımlar, videolar gibi tamamlayıcı diğer aktiviteler ile farkındalık seviyesinin arttırılması hedeflenmektedir.


ISO 9001 Eğitimi

ISO 9001 Eğitimi

Bu eğitim, uluslararası bir standart olan ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi konusunda uzmanlaşmak isteyen, işletmelerin kalite süreçlerinde aktif rol alan ya da almak isteyen yöneticiler, çalışanlar veya bu konuda kariyer hedefleyen adaylar için düzenlenmektedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Farkındalık Eğitimi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Farkındalık Eğitimi

ISO 9001 :2015 Kalite Yönetim Sistemi hakkında personele bilgi ve farkındalık eğitimi verildi.

Aday Memur Hazırlayıcı Eğitimi 2021/4

Aday Memur Hazırlayıcı Eğitimi 2021/4

Üniversitemizin Aday Memur Hazırlayıcı Eğitimi 08.03.2021 tarihinden itibaren 1 ay süreyle Microsoft Teams üzerinden online olarak verilecektir.

Pandemi Sonrası Yeni Normalde Yönetim Becerileri Eğitimi 2021/5

Pandemi Sonrası Yeni Normalde Yönetim Becerileri Eğitimi 2021/5

Üniversitemizin Akademik Birim Yönetici Sekreterlerine  Pandemi Sonrası Yeni Normalde Yönetim Becerileri eğitimi Personel Daire Başkanlığı Eğitim ve Planlama Şube Müdürlüğü tarafından hizmet içi eğitim kapsamında Microsoft Teams üzerinden 02.03.2021 tarihinde online verildi.

Aday Memur Temel Eğitimi 2021/1

Aday Memur Temel Eğitimi 2021/1

Aday Memur Temel Eğitimi 2021/1

Üniversitemize açıktan atanan aday memurlar  için 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun Adayların Yetiştirilmesi başlıklı 55 inci maddesine dayanılarak çıkarılan “Aday Memurların Yetiştirilmelerine İlişkin Genel Yönetmelik” gereğince 25.01.2021-15.02.2021 tarihlerinde Aday Memur Temel Eğitimi düzenlenecektir.